Kołobrzeg

POKOJE AIDA 250 M OD MORZA

Adres: 78-100 Kołobrzeg,
RÓŻANA 2
Tel. (+48) 509825115
Tel. kom.
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 35 do 60
Czynny: sezonowo
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.kolobrzeg.popracy.pl
OPIS

250 METRÓW OD MORZA

Nasz DOM AIDA oferuje doskonałe warunki socjalno - noclegowe w eleganckich pokojach z łazienkami oraz TV około 250m od morza w Kołobrzegu. Polecamy wygodne pokoje gościnne 3 i 4 osobowe w budynku przeznaczonym wyłącznie dla Gości. Zapewniamy noclegi w przystępnych cenach w obiekcie położonym bardzo blisko morza w spokojnej dzielnicy o szerokich możliwościach rekreacyjnych oraz sporej bazie gastronomicznej w okresie letnim.

Kołobrzeg - turystyczny kurort nadmorski położony na pomorzu zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do morza. Przez cały rok miasto zapewnia szeroką bazę noclegową, a także sanatoryjno-uzdrowiskową. Korzystny klimat sprzyja wypoczynkowi i regeneracji zdrowia. Podstawowym bogactwem jest bliskość morza i plaże oraz złoża leczniczej borowiny stosowanen w zabiegach sanatoryjnych. Liczne zabytki i muzea zapewniają ciekawe spędzanie wolnego czasu.

 

250 METRÓW OD MORZA
Nasz DOM AIDA oferujączmień obiekty doskonałe warunki socjalno - noclegowe w eleganckich pokojach z łazienkami oraz TV około 250m od morza w Kołobrzegu.
Polecamy wygodne pokoje gościnne 3 i 4 osobowe w budynku przeznaczonym wyłącznie dla gości. 

Zapewniamy noclegi w przystępnych cenach w obiekcie położonym bardzo blisko morza w spokojnej dzielnicy o szerokich możliwościach rekreacyjnych oraz sporej bazie gastronomicznej w okresie letnim. Kołobrzeg - turystyczny kurort nadmorski położony na pomorzu zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do morza. Przez cały rok miasto zapewnia szeroką bazę noclegową a także sanatoryjno-uzdrowiskową. Korzystny klimat sprzyja wypoczynkowi i regeneracji zdrowia. Podstawowym bogactwem jest bliskość morza i plaże oraz złoża leczniczej borowiny stosowanen w zabiegach sanatoryjnych. Liczne zabytki i muzea zapewniają ciekawe spędzanie wolnego czasu.

WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Łazienki w pokojach Telewizor w pokojach
W POBLIŻU

SKLEPY

JADŁODAJNIE

FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 40
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 2
3 os. 3
4 os. 3
5 os. i większe 2

jesteś gościem
2559

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu